Mobil Menü

Kardeşim Benim 2 filmi geliyor!

Murat Boz ve Burak Özçivit'in başrolunu paylaştığı 6 Temmuz 2017 tarihinde çekimleri başlayan Kardeşim Benim 2 filmi gelişinin tarihi tüm bekleyenlerine ve film severlere duyurdu.

Eğlenceli Bir Set Geçirmişler

Futbol mücadelesinden tutun, playstation kapışmalarına, video oyunlarına kadar uzanan set bu ikili başrol kadrosu için mükemmel geçmişe benziyor. 6 Temmuz'da başlayan çekimler üç gün önce yani 12 Ağustos tarihinde tamamlandı. İki yakışıklı oyuncunun bulunduğu bu beklenen film Kardeşim Benim 2 24 Kasım'da sinemalarda gösterime girecek!

2016 yılının en çok izlenen yapımı olan Kardeşim Benim filmi bu kez gümbür gümbür geleceğe benziyor. İki yetenekli kardeşin arasındaki çeşitli çekişmeleri ve babalarının vefatından sonra girdikleri macerayı hep birlikte izlemiştik. Bu kez devam filminde beğenilen kadın oyuncusu Aslı Enver'de yer alacak. Bir çok televizyon programında ve haberlerde "Aslı Enver Kardeşim Benim 2'de oynamayacak!" eleştirilerine ve duyurularına rağmen Aslı Enver kaptı senaryoyu ve sete girdi. Kardeşim Benim 2 filminin yönetmenliğini Mert Baykal üstlenecek. Senaryoyu ilk filmde olduğu gibi Zafer Külünk ekranlara sağlayacak.

Kardeşim Benim 2 24 Kasım'da Vizyonda!