Mobil Menü
  • Anasayfa
  • Blog
  • Efsane geri dönüyor! Matrix yeni filmi ile geliyor!

Efsane geri dönüyor! Matrix yeni filmi ile geliyor!

Wachowski Kardeşler tarafından yapılan Matrix serisi bilim kurgu dünyasına damga vurmuş ve bir çok filmin çıkmasına konu olmuştu. Seneler önce çıkan ve bir efsaneye dönüşen The Matrix, ilerleyen günlerde yeni bir film ile tekrardan sinema severler ile buluşabilir.

Yeni Matrix filmi geliyor

Günümüzde sinema dünyası için bir çok filmin tekrardan çekilip piyasaya sürülmesine çokca tanıklık ediyoruz. Zamanında kısıtlı teknoloji imkanları ile çekilmiş olan The Matrix serisi bugün bile izlendiğinde vay be dedirtiyor ve gerçekten de izletiyor. Burdan çıkarabileceğimiz sonuç bazı yapımların yıllar geçse dahi eskimeyeceği.

Geçtiğimiz günlerde çeşitli sinema programlarından çıkan Matrix haberi de bizi ilk gün ki heyecana sürüklüyor. The Matrix filminin tekrardan çekilmesi gündem konusu oldu. sinema severler ve takipçileri "Matrix filminin devamı ne olacak?" veya "Yeni Matrix filminin konusu nedir?" şeklinde soruları sormaya başladı bile.

Yeni Matrix filminde konu ne olacak?

Filmde Morpheus karakterinin gençlik yıllarını göreceğimizin söylentisi dolanıyor. Fruitvale Station (Son Durak) filmi ile sinema dünyasına hızlı giriş yapan Micheal Jordan'ın canlandıracağı konuşunlar arasında. Warner Bros.'un finanse edeceği filmin senaryosu ise Avengers, X-Men, X2 gibi filmlerin ünlü senaristi Zak Penn imzası taşıyacak... The Matrix yeni film bekleniyor!