Mobil Menü

Ay Lav Yu Tuu Vizyona Giriyor!

Benim Adım Feridun, Çakallarla Dans 4 gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen TAFF Pictures'ten Ay Lav Yu Tuu geliyor. Yönetmenlik ve senaristlik koltuğunu elden bırakmayan Sermiyan Midyat, bu kez Ay Lav Yu'daki başarısını koruyabilicek mi?

Ay Lav Yu Tuu vizyona girmeye hazırlanıyor...

Eylül ayında sinemalarda olacak olan Ay Lav Yu Tuu vizyona girmeye hazırlanıyor. Ay Lav Yu filminin devam niteliğinde olan Ay Lav Yu Tuu filmi 6 yıl aradan sonra vizyonda olacak. Kendini sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırladı. Film Amerika'da eğitim alıp köyü Tinne'ye dönen İbrahim'in iki kültür arasında kalışını anlatıyor. Zengin oyuncu kadrosuna sahip diyebileceğimiz filmin oyuncuları Sermiyan Midyat, Nikki Leigh, Ayça Damgacı, Josh Folan, Ayşenil Şamlıoğlu, Kevork Malikyan, Tuna Orhan, Veysi Aslan, Bora Akkaş ve Gizem Karaca filmde yer alıyor. Komedi türünde olan Ay Lav Yu Tuu filmi tüm sinema severleri kahkaha tufanına sürükleyecek. Filmin 6 sene sonrasında devamı niteliği taşıyan Ay Lav Yu Tuu adı altında vizyonda olacak. Film 22 Eylül 2017 tarihinde tüm sinemalarda olacak. 

Sermiyan Midyat yapımı olan Ay Lav Yu Tuu izle

Sermiyan Midyat Kimdir?

Sermiyan Midyat Kürt kökenli Türk oyuncu, yönetmen ve senaristtir. 2 Aralık 1974'de Ankara'da doğmuştur. Başarılı oyuncu ve yönetmen, senaristtir. Ay Lav Yu, Hükümet Kadın, Hükümet Kadın 2, Emret Komutanım ve Eve Dönüş gibi yapımlarda rol almıştır. Bir çoğunun senaristliğini yapmıştır.